Ваги Rotex RSK14-P
Відео 1Фото 8 |
Rotex RSK14-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSK14-P
Усі ціни 27 →Ваги кухонні Rotex RSK14-P pepper | 394 грн. |
Rotex RSK14-P | 400 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK14-P pepper | 349 грн. |
Rotex RSK14-P pepper 641291 | 389 грн. |
Весы кухонные Rotex RSK14-P Yogurt | 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →