Ваги Rotex RSB20-W
Фото 3 |
Rotex RSB20-W НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB20-W
Усі ціни 23 →Rotex RSB20-W | 515 грн. |
Ваги підлогові Rotex RSB20-W | 439 грн. |
Rotex Ваги підлогові Rotex RSB20-W | 439 грн. |
Rotex Ваги підлогові RSB20-W | 469 грн. |
Rotex RSB20-W | 529 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →