Похідний ніж Ruike P662-B
Ruike P662-B |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike P662-B
Усі ціни 29 →Нож складной Ruike P662-B (длина: 170мм, лезвие: 74мм), черный 244-1044 | 1 450 грн. |
Нож и мультитул Ruike (P662-B) | 1 450 грн. |
Ruike P662-B | 1 450 грн. |
Ніж складний Ruike P662-B | 1 450 грн. |
Нож туристический Ruike P662-B | 1 450 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →