Похідний ніж Ruike S11
Відео 4Фото 5 |
Ruike S11 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike S11
Усі ціни 69 →Нож складной Ruike S11-B (длина: 122 мм, лезвие: 53 мм), черный 244-1015bl | 800 грн. |
Ruike S11 Black (S11-B) | 800 грн. |
Нож Ruike S11-B | 800 грн. |
Нож Ruike Criterion Collection S11-N | 800 грн. |
Ruike Многофункциональный нож Ruike S11 коричневый S11-N | 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →