Похідний ніж Ruike Hornet F815
Відео 20Фото 4 |
Ruike Hornet F815 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike Hornet F815
Усі ціни 28 →Нож фиксированный Ruike Hornet F815-B (длина: 190мм, лезвие: 85мм), черный | 2 700 грн. |
Нож Ruike Hornet F815-B | 2 700 грн. |
Ruike F815-B Чёрный | 2 700 грн. |
Ніж Ruike Hornet F815-B | 2 700 грн. |
Нож туристический Ruike Hornet F815-B | 2 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →