Швейцарський ніж Ruike S21
Відео 1Фото 5 |
Ruike S21 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike S21
Усі ціни 72 →Нож складной, мультитул Ruike S21-B (122мм, 5 функций), черный 244-1016bla | 840 грн. |
Ruike S21 Black (S21-B) | 840 грн. |
Многофункциональный нож Ruike S21-G | 840 грн. |
Нож Ruike Criterion Collection S21-G | 840 грн. |
Ruike Многофункциональный нож Ruike S21 коричневый S21-N | 840 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →