Пральна машина Samsung AddWash WD8NK52E0ZX сірий
Фото 8 |
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX сірий білий сірий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung AddWash WD8NK52E0ZX сірий
Усі ціни 14 →Прально-сушильна машина Samsung WD8NK52E0ZX | 30 419 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD8NK52E0ZX | 27 755 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD8NK52E0ZX | 29 547 грн. |
Стиральная машина Samsung WD8NK52E0ZX | 27 855 грн. |
Samsung WD8NK52E0ZX | 25 800 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung AddWash WD8NK52E0ZX
Ціни на Samsung AddWash WD8NK52E0ZX |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WD8NK52E0ZW білий | від 23 700 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX сірий | від 25 800 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →