Кондиціонер Samsung AJ025TNAPKH/EA 25 м²
Фото 13 | 18 744 грн. Купити! Внутрішній настінний блок мульти-спліт-системи Samsung WindFree AJ025TNAPKTeploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись |
Samsung AJ025TNAPKH/EA 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AJ025TNAPKH/EA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AJ025TNAPKH/EA
Ціни на Samsung AJ025TNAPKH/EA |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ020TNAPKH/EA 20 м² | від 18 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ025TNAPKH/EA 25 м² | від 18 744 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ035TNAPKH/EA 35 м² | від 20 661 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ050TNAPKH/EA 50 м² | від 33 228 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ068TNAPKH/EA 62 м² | від 39 192 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →