Кондиціонер Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU 35 м²
Відео 6Фото 9 | 19 800 грн. Купити! Внутрішній настінний блок кондиціонера Samsung AR12TXEAAWKN (EU/UA) GEO WiClimatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU 35 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Avant AR12TXEAAWKNEU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU
Ціни на Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU |
---|---|---|---|---|
Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU 20 м² | від 16 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU 25 м² | від 18 350 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU 35 м² | від 19 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU 50 м² | від 28 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR24TXEAAWKNEU 65 м² | від 33 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →