Смартфон Samsung Galaxy A24 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 4Фото 13 |
У лінійці Samsung Galaxy A навіть найменші рангом смартфони обладнані камерою із системою оптичної стабілізації зображення. Найкраще підтвердження цього — модель A24. Це типовий середнячок, що працює під керуванням Android 13 із фірмовою надбудовою OneUI. Оптичним стабом озброюється провідний сенсор потрійної тильної камери пристрою з роздільною здатністю 50 МП. Компанію йому становлять 5 МП ультраширик та 2 МП макродатчик.
У краплеподібному вирізі екрану смартфона видніється об'єктив 13 МП селфі-камери. Як дисплей тут використовується панель Super AMOLED з розмірами по діагоналі 6.5 дюймів та роздільною здатністю Full HD+ (2340х1080 пікселів). Частота оновлення екрана збільшена до 90 Гц. Роботою Samsung Galaxy A24 128GB/6GB заправляє процесор MediaTek Helio G99 - він без заминок вирішує завдання повсякденного характеру і спокійно тягне багато мобільних ігор.
Зазначимо, що підтримки 5G-мереж у моделі не передбачається, зате реалізовано повноцінну роботу смартфона в LTE-мережах стільникового зв'язку. Живиться апарат від акумуляторної батареї на 5000 мАгод з функцією прискореної провідної зарядки потужністю 25 Вт. На додачу, смартфон «очипували» NFC-модулем і обладнали бічним дактилоскопічним сканером для розблокування по відбитку пальця.
Купити Samsung Galaxy A24 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 98 →Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Black (SM-A245FZKVSEK) | 7 599 грн. |
Samsung Galaxy A24 6/128Gb BLACK (SM-A245FZKVSEK) | 7 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A24 SM-A245 6/128GB Dual Sim Light Green (SM-A245F | 7 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A24 128GB LTE (A245F/128) Black SM-A245FZKVSEK | 7 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A24 A245 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRVSEK) SM-A245 | 7 599 грн. |
Порівняно недорогий, швидко працює. 1. Стекло без захисту, тому докупивши плівку.
2. Дуже сильно збирає відбитки пальців, але багато інших телефонів мають подібні проблеми. Для цього купивши чохол, ну і як додатковий захист. 3. Якщо це можна віднести до негативних моментів, то порівняно з попереднім телефоном значно більший і важчий. 4. У комплекті немає блоку живлення, проте зараз це ж не виняток а тенденція. Михайло: користуюся Samsung Galaxy A24 128GB/6GB кілька місяців |
Доброго дня, хочу залишити свій відгук, користуюся телефоном менше місяця, до нього користувався телефоном Xiaomi, вирішивши змінити телефон на Samsung Galaxy A 24 і не жалію. Батарея, насичення 90 Гц екран, дизайн Покищо нічого Олександр: користуюся Samsung Galaxy A24 128GB/6GB кілька місяців |
Модификації Samsung Galaxy A24
Ціни на Samsung Galaxy A24 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A24 128 ГБ / 4 ГБ | від 7 051 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy A24 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 099 грн. | 98 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A24 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 650 грн. | 21 пропозиція |
До цього також був Samsung але Galaxy А30 – 32Гб/3Гб, пропрацювавши майже 4 роки, якби не 32Гб диску якого сьогодні явно мало, тому і довелося поміняти.