Смартфон UMIDIGI A9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 44Фото 7 |
UMIDIGI A9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P60
Камера:4 модулі, 48 МП, + 16 МП, макро
Акумулятор:4150 мАгод
Вага:205 г
Вбудований ІНФРАЧЕРВОНИЙ термометр
Основна камера на 48 МП, на відміну від версій на 64 ГБ у якій камера на 32 МП
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI A9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 15 →Umidigi A9 Pro 8/128GB GreenВиробник: UMIDIGI Лінійка: A9 Pro Тип: Смартфон Попередньо ОС: Android 10 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 067 грн. |
UMIDIGI A9 Pro 8/128GB Green STH0007412 | 7 299 грн. |
Смартфон Umidigi A9 Pro 8/128GB (Green)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 819 грн. |
Смартфон UMIDIGI A9 Pro 8/128GB Green | 7 085 грн. |
UMIDIGI A9 Pro 8/128GB GreenСмартфон 2 SIM /экран: 6,3" IPS 2340х1080 / встроенная память: 128 ГБ/ оперативная память: 8 ГБ процессор: MediaTek Helio P60... ще+ MaliG72 MP3 / ОС: Android 10 / аккумулятор: 4150 мАч (несъемная) камера: 4 5+5 Мп/ цвет: зелёный Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 7 357 грн. |
ще 10 пропозицій
Серія UMIDIGI A (бюджет)Порівняти в таблиці →
від 3 862 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 7 632 грн.
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 200 г
від 4 658 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 199 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 4 225 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 3 215 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 5 989 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 32 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 5 668 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 467 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 222 г
від 7 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 50 МП, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 4 380 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 5 248 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 805 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 3 685 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 204 г
від 5 811 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 3 999 грн.
5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 8.1, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3150 мАгод, 173 г
від 6 877 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 799 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 4 099 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
Відеоогляди
Вот это АППАРАТ!!! UMIDIGI A9 Pro - РАСПАКОВКА И ПРЕДВАРИТЕЛЬНЫЙ ОБЗОР нового бюджетного смартфона
19 грудня 202018 720 переглядів
Umidigi A9 Pro: обзор недорогого, и производительного смартфона с термометром.
19 серпня 20211 548 переглядів
ELE CHEGOOOU ! UMIDIGI A9 PRO está um SHOW !
31 грудня 2020219 152 перегляда
POR 799 REAIS não há MELHOR ! UMIDIGI A9 PRO ANÁLISE [ Review ] COMPLETA !
4 лютого 2021147 834 перегляда
UMIDIGI A9 Pro | Unboxing en español
8 грудня 2020232 770 переглядів
UmiDigi A9 PRO - A marca ESTÁ em EVOLUÇÃO! Este Smartphone é o EXEMPLO!
14 грудня 202028 823 перегляда
Umidigi A9 Pro Review - Is this Budget Phone Worth It?
1 січня 202156 933 перегляда
موصفات خرافيية ب 122 دولار - UMIDIGI A9 PRO مراجعة
8 січня 202124 889 переглядів
[12/12 SALE 5990 ONLY] UMIDIGI A9 Pro - Presyo na pang BUDGET, Pero Specs na pang MIDRANGE!
10 грудня 202021 389 переглядів
UMIDIGI A9 PRO UNBOXING AND DETAILED WALK THROUGH
8 січня 202138 300 переглядів
Umidigi A9 Pro (8GB RAM) | Review en Español | VAXNET
12 травня 202118 439 переглядів
UMIDIGI A9PRO REVIEW REALMENTE INCREÍBLE!!
6 грудня 20208 844 перегляда
Umidigi A9 Pro (2021) - Complete Review!
6 травня 202119 614 переглядів
Umidigi A9 Vs Umidigi A9 Pro
28 грудня 202018 962 перегляда
UMIDIGI A9 Pro Unboxing - Camera Test & Speaker Test
15 січня 202118 224 перегляда
UMIDIGI A9PRO UNBOXING INCREÍBLE EQUIPO!!
4 грудня 20204 898 переглядів
UMIDIGI A9 Pro PREVIEW: Another Incredible Smartphone from UMIDIGI!
29 вересня 202033 638 переглядів
130€ UMIDIGI A9 Pro Smartphone mit Infrarot Thermometer im Kurztest - Leistungsstaker China Knaller?
14 квітня 20216 133 перегляда
UMIDIGI A9 Pro quick unboxing (Pinoy): Another budget phone with "AI Thermal Scanner"
8 грудня 20207 801 перегляд
Umidigi A9 Pro - Budget Beast! Unboxing And Review
5 січня 20218 712 переглядів
Umidigi A9 Pro in 2021|How is it 48 hours later ?!
28 січня 20216 495 переглядів
UMIDIGI A9 PRO (REAL REVIEW) with infrared temperature check good for gaming
5 січня 20214 646 переглядів
Umidigi A9 Pro (2020) vs Umidigi A9 Pro (2021)
9 квітня 20213 689 переглядів
Umidigi A9 Pro Vs Umidigi A9 Max
12 лютого 20212 288 переглядів
Umidigi A9 Pro (2021) - Wait... What?
8 квітня 20212 153 перегляда
Новый Смартфон от UMIDIGI A9 Pro за 119$ с термометром
30 вересня 20202 107 переглядів
UMIDIGI A9 Pro Обзор - симпатяга с термодатчиком
2 березня 2021158 переглядів
Umidigi A9 Pro - бюджетный смартфон с полноценным термометром!
19 серпня 2021195 переглядів
Umidigi A9 PRO - обзор, тест...и не работающий термометр.
26 грудня 20203 146 переглядів
UMIDIGI A9 PRO GAME TEST
18 грудня 20208 962 перегляда
UMIDIGI A9 PRO CAMERA TEST
23 грудня 20205 761 перегляд
Umidigi A9 Pro Review And Game Test ( my new gaming phone? #codm #pubg #free fire)
6 лютого 2021475 переглядів
Best Budget Android Phone EVER in 2021 | $100 Umidigi A9 Pro Review
8 грудня 20212 220 переглядів
UMIDIGI A9 PRO Unboxing & HANDS on Video
18 жовтня 2021219 переглядів
Umidigi A9 Pro: Review After 1 Month of Use - The Best Smartphone for 100$ | Lazada
21 лютого 2021788 переглядів
UMIDIGI A9 PRO - PHP7K NA MALUPIT!
23 грудня 2020355 512 переглядів
Introducing UMIDIGI A9 Pro - 48MP Thermometer Quad Camera Pro
24 вересня 202094 985 переглядів
UMIDIGI A9 Pro Unboxing & Hands On: Leap in Entry-Level Phone
11 листопада 202072 745 переглядів
Umidigi A11 Pro Max & A9 Pro - When Design Matters!
8 листопада 202134 294 перегляда
Umidigi A9 Pro - How To Find The App Drawer.
1 лютого 20214 360 переглядів
UMIDIGI A9 PRO - Murang Premium Phone!
5 січня 202163 908 переглядів
$150 Android Phone! But is it good? | UMIDIGI A9 Pro Review
26 січня 202120 290 переглядів
Umidigi A9 Pro Что мы получаем из Китая...
14 грудня 20207 181 перегляд
Обзор UMIDIGI A9 Pro / Тест Батареи / Игры / Камера
2 січня 20218 589 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації UMIDIGI A9 Pro
Ціни на UMIDIGI A9 Pro |
---|---|---|---|---|
UMIDIGI A9 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 989 грн. | 14 пропозицій | ||
UMIDIGI A9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 799 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 120 грн.
6.5 ", 270 ppi, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, NFC, зарядка: 5050 мАгод, 197 г
від 5 312 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 190 г
від 6 990 грн.
5G, 6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 720, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 6 407 грн.
6.5 ", 264 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 6 350 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: bypass charge, 5000 мАгод, 197 г
від 7 990 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
6.4 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 9.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm SDM675 Snapdragon 675, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г
від 7 134 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 933 грн.
6.6 ", 266 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 5 990 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 209 г
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП