Смартфон Samsung Galaxy A53 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 41Фото 25 |
Samsung Galaxy A53 5G 256 ГБ / 8 ГБ
2022 рікGalaxy Aгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargebypass chargeстереонемає 3.5 ммбез ЗП
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Exynos 1280
Камера:4 модулі, 64 МП, + 12 МП, макро
Відео:4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:189 г
У комплектації відсутній зарядний пристрій.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A53 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 39 →Смартфон Samsung Galaxy A53 5G SM-A5360 8/256GB Peach | 15 073 грн. |
Samsung Galaxy A53 5G 8/256GB Light Blue (SM-A536ELBHSEK) SM-A536ELBHSEK | 14 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A53 5G 8/256GB Awesome Peach A536 | 14 799 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A53 5G 8/256GB Blue (SM-A536BLBL) Galaxy A53 5G 8/ | 14 688 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A53 5G 8/256GB Blue (SM-A536BLBL) | 14 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Своїх грошей він коштує, якщо потрапити на акцію з навушниками (яка пройшла) Батарея тримається довго, є багато класних функцій, наприклад можна в налаштуваннях включити щоб батарея не заряджалася більше 85%, що допоможе продовжити термін життя акумулятора в 2.5 разів (за словами самсунг), телефон без чохла добре сидить в руці, не сильно ковзає, правда поки що її (руку) не намочити або поки не спітніє Сканер відбитка пальця (працює нормально, але палець потрібно прикласти до екрану повністю, що не дуже зручно), комплектація жлобсько-мінімальна, в коробці провід type c - type c, потрібен особливий блок живлення, якого немає в комплекті, але який можна докупити, захисного скла/плівки немає, чохла теж, спасибі хоч скріпа для лотка сімок є. Чомусь іноді може пригальмовувати, хоч і зовсім новий (менше 5 днів) Andrei: користуюся Samsung Galaxy A53 5G 128GB/6GB менше місяця
У One Ui 4.0-4.1 они уже имеют функцию тоже это понравилось, в моём самсунге s21fe тоже не было ЗУ но когда увидел что в средне бюджетный смартфонов нет ЗУ, то я был в шоке, просто самсунг решил косить немного под Apple |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy A53 5G
Ціни на Samsung Galaxy A53 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A53 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 10 199 грн. | 45 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A53 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 12 200 грн. | 37 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A53 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 9 878 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →