Годинник-телефон
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Відео 8Фото 73 |
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Усі ціни 220 →Apple Watch Series 9 45mm Silver Aluminum Case with Storm Blue Sport Band | 16 999 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45mm Pink Alu. Case w. Light Pink Spor | 27 229 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Loop (MR9C | 16 849 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 9 Gps Cellular 45mm Silver Alu. Case w. | 18 995 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm GPS+LTE Midnight Aluminum Case with Midnight Spo | 19 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Aluminum
Ціни на Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | від 13 695 грн. | 628 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | від 15 699 грн. | 124 пропозиції | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | від 14 290 грн. | 460 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | від 14 290 грн. | 237 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →