Смартфон Samsung Galaxy M34 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 19 |
Модель із розряду «топ за свої гроші» з упором на тривалу автономність, збалансовану продуктивність та фотографічні амбіції. Тривалий час роботи смартфона без необхідності підходу до розеток забезпечується акумуляторною батареєю на 6000 мАгод. Для прискорення процедури поповнення енергетичних запасів у її осередках Samsung Galaxy M34 5G 128GB/8GB підтримує функцію швидкого заряджання дроту потужністю 25 Вт.
Працює апарат під управлінням доморощеного мобільного процесора Exynos 1280 з 8 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнім накопичувачем на 128 ГБ. При нестачі місця у вбудованому сховищі користувач може вдатися до послуг гібридного слота розширення під другу SIM або картку microSD. Екран смартфона представлений панеллю типу Super AMOLED з розмірами по діагоналі 6.5 дюймів, роздільною здатністю 2480х1080 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і вирізом у формі крапельки під об'єктив 16 МП селфі-камери. Тильна камера пристрою складена за схемою 50 + 8 + 2 МП, причому її провідний сенсор отримав систему оптичної стабілізації зображення. На додаток модель придбала бічний дактилоскопічний сканер і NFC-чип. Як ОС тут використовується Android 13 із фірмовою оболонкою OneUI.
Купити Samsung Galaxy M34 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 124 →Смартфон Samsung Galaxy M34 5G SM-M346 128Gb Blue SM-M346BZBGSEK | 9 299 грн. |
Samsung Galaxy M34 5G 8/128 Silver (SM-M346BZSGSEK) | 9 299 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M34 5G SM-M346 8/128GB Dual Sim Blue (SM-M346BZBGS | 9 299 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M34 5G 8/128Gb (M346B1/18D) Blue SM-M346BZBGSEK | 9 299 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M34 5G M346 8/128GB Blue (SM-M346BZBGSEK) SM-M346B | 9 299 грн. |
Телефон відмінний, з продуктивності все відмінно прямує літає (напевно тому що я не оновлював його прошивку) Продуктивність, підійде для важких ігор на середній-високій графіці Поки що не помітив. Антон: користуюся Samsung Galaxy M34 5G 128GB/8GB менше місяця |
Бюджетна модель для повсякденного використання з нормальним екраном, середньою камерою та гарною автономністю. Телефон виглядає цілком пристойно. Екран тут сучасний і забезпечує плавність скролінгу завдяки вищій частоті і це реально відчувається. Автономність теж вища за середню завдяки великій батарейці.Скло екрану втоплене в корпус, що на мою думку є плюсом оскільки зменшує ймовірність пошкодження стекла при падінні навіть коли смартфон без чохла. На ощупь смартфон зовсім не преміальний через пластиковий корпус. Підозрюю що зроблено це спеціально щоб диференціювати від найдорожчих моделей. Андрій: користуюся Samsung Galaxy M34 5G 128GB/6GB менше місяця |
Модификації Samsung Galaxy M34 5G
Ціни на Samsung Galaxy M34 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M34 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 8 540 грн. | 30 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M34 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 799 грн. | 124 пропозиції |