Смартфон Samsung Galaxy Note20 Ultra 512 ГБ / 8 ГБ
Відео 41Фото 31 | Товар застарів 38 999 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.9; роздільна здатність екрану: 3088х1440 (19.3:9); Захист екрана: Gorilla Glass Victus; Співвідношення дисплей/корпус (%): 93; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Exynos 990 5G; Процесор (ГГц): 2.73; Графічний процесор: ARM Mali-G77 MP11; ОЗП (ГБ): 8; Пам' |
Samsung Galaxy Note20 Ultra 512 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ / Single
128 ГБ / 12 ГБ / 5G
128 ГБ / 12 ГБ / 5G, single
128 ГБ / 12 ГБ / Single
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ / 5G512 ГБ / 8 ГБ
512 ГБ / 12 ГБ / 5G2020 рікGalaxy Noteгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийекран-водоспад
Екран:6.9 ", вигнутий, 3088х1440 (19.3:9), 494 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Exynos 990 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:208 г
Перо S Pen з можливістю віддаленого управління. Є прогресивний режим нічної зйомки. Є зворотна бездротова зарядка (повербанк) Ємний акумулятор. Пульсометр. Підтримка Samsung Wireless DeX (з'єднання з зовнішнім дисплеєм)
Немає роз'єму під навушники mini-Jack (3.5 мм).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
3 2 1 9 |
Користуюсь ним уже кілька місяців, супер задоволень гарна камера та екран ні Dani il: користуюся Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 256GB кілька місяців |
Купила у 2020 році на снапдрегоні (Гонконг) і лише тому, що дізналася про те, що серія ноут випускатися більше не буде. Пройшло 2 роки я досі тішуся коли користуюсь ними. Взяла 256 Гб, тому відразу купила йому картку пам'яті та фірмовий чохол, тому проблем із стійкістю телефону чи хмарами немає. 1. додатки літають
2. екран бомба – не можна відірвати очей. Для мене екран – найголовніше у смартфоні. 3. Звук чудовий, дуже часто включаю аудіо книги, коли роблю прибирання або готую їсти 3. Стілус 4. Наклеєна на заводі плівка досі як нова Подобатися 1. навушники - йшли в комплекті і ще були бадси 2-ге - накрилися після якогось оновлення - звук ледве ледве, його не чути навіть у тиші, а бадси взагалі зламалися, причому рівно через 2 дні після закінчення гарантії. Більше навушникам самсунгу взагалі не довіряю. Вийшла із ситуації купивши собі накладні байєрдинаміки на зиму та внутрішньоканальні шуре на літо. Але це було єдине розчарування. |
Нормальний телефон..так на ексеносі але мене це не напружує батарею тримає досить нормально..думав буде гірше..в ігри не граю... Стильний апарат визиваєт ував іфект в інших людей..виглядає дорого в руках..та й сам він не дешевий)) Плівка подряпалася за 5 міс. |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Samsung Galaxy Note20 Ultra 512GB:
- Можливість міняти роздільну здатність дисплея в режимі онлайн.
- Дисплей виходить за бічні межі (зігнутий).
- Барометр, датчик серцевих скорочень.
- Голосовий помічник Bixby.
- Управління смартфоном за допомогою жестів.
- Технологія бездротового захищеної передачі даних ANT+.
Модификації Samsung Galaxy Note20 Ultra
Ціни на Samsung Galaxy Note20 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Note20 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ | від 25 618 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Note20 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ / 5G | від 17 841 грн. | 19 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Note20 Ultra 512 ГБ / 12 ГБ / 5G | від 48 118 грн. | 2 пропозиції |