Кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw 70 м²
Відео 1Фото 2 |
Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:2130/2140 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Yeti NS/NU-24EHZIw
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 4 |
З моєю студією повністю справляється. У будинку не все ок з опаленням, за це голова тепер взагалі не болить: навіть у найсильніший холод мене кондиціонер підстрахує. витрата електроенергії досить невелика, платіжка не шокує принаймні витрата електроенергії досить невелика, ціна користуюся Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw менше місяця |
ідеальне поєднання ціни та якості. Ставлю максимальну оцінку та всім раджу компактний, багато корисних функції, колір сподобався їх немає користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Хороший, збалансований кондишн – купував на роботу: блок компактний і вписався у кут, скрізь тепло чи свіжо (як увімкнемо за погодою), приміщення в районі 65 метрів. взагалі знайомий із сервісу шепнув що працюють відмінно, до них такі дуже рідко потрапляли Гарний, збалансований не побачив користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw
Ціни на Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw 26 м² | від 14 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw 35 м² | від 15 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-18EHZIw 50 м² | від 23 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw 70 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →