Оперативна пам'ять Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40AB2-CWE
Samsung M393A8G40AB2-CWE |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40AB2-CWE
Усі ціни 15 →Модуль памяти для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Samsu | 8 756 грн. |
Модуль памяти для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Samsu | 7 901 грн. |
Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Sams | 8 856 грн. |
Samsung 64GB CL22 (M393A8G40AB2-CWE) M393A8G40AB2-CWE | 8 288 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V C | 8 856 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Samsung DDR4 1x64Gb
Ціни на Samsung DDR4 1x64Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR4 1x64Gb M386A8K40BM2-CTD | від 11 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40MB2-CVF | від 9 714 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40AB2-CWE | від 7 901 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо