Оперативна пам'ять Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40MB2-CVF
Samsung M393A8G40MB2-CVF |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40MB2-CVF
Усі ціни 6 →Для серверов Samsung 64 GB DDR4 2933 MHz (M393A8G40MB2-CVF) M393A8G40MB2-C | 9 714 грн. |
Пам'ять Samsung 64GB DDR4 (M393A8G40MB2-CVF) | 9 717 грн. |
Samsung 64GB DDR4 (M393A8G40MB2-CVF) | 9 717 грн. |
Samsung 64GB DDR4 (M393A8G40MB2-CVF) | 9 954 грн. |
Для серверов Samsung 64 GB DDR4 2933 MHz (M393A8G40MB2-CVF) M393A8G40MB2-C | 9 720 грн. |
Пам'ять для серверів Samsung 64 GB DDR4 2933 MHz (M393A8G40MB2-CVF) | 9 714 грн. |
Модификації Samsung DDR4 1x64Gb
Ціни на Samsung DDR4 1x64Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR4 1x64Gb M386A8K40BM2-CTD | від 11 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40MB2-CVF | від 9 714 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung DDR4 1x64Gb M393A8G40AB2-CWE | від 7 901 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо