Пральна машина Samsung WW70TA046AE білий
Відео 1Фото 5 |
Samsung WW70TA046AE білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung WW70TA046AE білий
Усі ціни 20 →Пральна машина Samsung WW70TA046AE | 19 171 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW70TA046AE | 17 699 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW70TA046AE | 18 625 грн. |
Samsung WW70TA046AE | 18 876 грн. |
Стиральная машина Samsung WW70TA046AE | 19 517 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →