Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 ГБ (SDCFXPS-064G-X46)
Відео 4Фото 4 |
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 ГБ
Усі ціни 10 →Карта пам'яті SanDisk 64GB CompactFlash Extreme Pro (SDCFXPS-064G-X46/SDCF | 3 212 грн. |
Карта памяти SanDisk 64GB CompactFlash Extreme Pro (SDCFXPS-064G-X46/SDCFX | 3 208 грн. |
SanDisk 64 GB Extreme Pro CompactFlash SDCFXPS-064G-X46 | 3 022 грн. |
SanDisk COMBoschCT FLASH 64GB (SDCFXPS-064G-X46 ) SDCFXPS-064G-X46 | 3 395 грн. |
Карта пам'яті Compact Flash 64Gb SanDisk Extreme PRO (SDCFXPS-064G-X46) SD | 3 269 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash
Ціни на SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 16 ГБ | від 12 259 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 ГБ | від 3 022 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 ГБ | від 9 266 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →