Тумба під умивальник SANWERK Liga Air 60 (MV0000644)
Фото 13 |
SANWERK Liga Air 60 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack, фурнітура від Blum (Австрія)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Liga Air 60
Усі ціни 7 →Тумба підвісна Sanwerk Ліга Air 60 см з умивальником Канті MV0000644 | 8 670 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Ліга Air 60 см з умивальником Канте MV0000644 | 8 240 грн. |
Тумба Sanwerk "LIGA AIR" 2F с раковиной "Канте", 600x440 мм h600, мессина | 9 633 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk LIGA AIR 60 MV0000644 вст. Мессіна | 8 280 грн. |
Тумба подвесная Sanwerk "Лига Air" 60 мессина с умывальником "Канте" MV000 | 9 633 грн. |
Тумба "LIGA AIR" 60 вст. мессина с умывальником "Канте", 2F MV0000644 | 9 633 грн. |
Тумба SANWERK "ЛІГА AIR" 60 мессина з умив. "Канте" (MV0000644) | 9 633 грн. |
Модификації SANWERK Liga Air 60
Ціни на SANWERK Liga Air 60 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Liga Air 60 | від 8 240 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 70 | від 8 899 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 80 | від 9 330 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Liga Air 90 | від 9 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →