Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 GRE PURE (11325-03-20G)
Відео 2Фото 8 |
Sapphire Radeon RX 7900 GRE PURE |
|
Radeon RX 7900 GRE (Golden Rabbit Edition) як самостійний продукт доступний тільки в Китаї.
Основою Radeon RX 7900 GRE послужила урізана версія графічного процесора AMD Navi 31. Відеокарта отримала 5120 потокових процесорів, 64 мегабайти Infinity Cache та 256-розрядний інтерфейс пам'яті, через який GPU взаємодіє з 16 ГБ GDDR6.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7900 GRE PURE
Усі ціни 19 →Sapphire Radeon RX 7900 GRE PURE 16384MB (11325-03-20G) 11325-03-20G | 27 299 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 GRE 16GB GDDR6 PURE GAMING OC (11325-03 | 28 816 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 Pure Gre 16GB (11325-03-20G) | 28 960 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 GRE 16GB GDDR6 PURE GAMING OC (11325-03 | 28 816 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →