Відеокарта Sapphire Radeon RX 6600 PULSE (11310-01-20G)
Відео 10Фото 8 |
Sapphire Radeon RX 6600 PULSE |
|
Компактна, але при цьому досить продуктивна геймерська відеокарта середнього рівня зразка 2021 року. Такий пристрій передусім розрахований на те, щоб забезпечувати в сучасних ігрових тайтлах 2016-2021 років еталонні 60 FPS на високих налаштуваннях графіки і при дозволі 1080P. Відрізняється компактними розмірами друкованої плати — 193 мм в довжину. Виробником передбачена система охолодження Dual-X, оснащена двома вентиляторами з системою інтелектуального управління, що дозволяє підтримувати баланс між температурою і гучністю.
На зворотному боці карти розташована алюмінієва пластина жорсткості. Відеокарта SAPPHIRE Radeon RX 6600 Pulse створена на основі архітектури RDNA 2 по 7-нм техпроцесу і здатна забезпечити відмінну продуктивність в сучасних іграх при дозволі FullHD. Оснащена 32 високопродуктивними обчислювальними блоками, фірмовою кеш-пам'яттю AMD Infinity, а також 8 ГБ виділеної відеопам'яті типу GDDR6.
Реалізована підтримка технології трасування променів, що виводить на якісно новий рівень реалістичність освітлення і відображень ігрового світу. Підтримується фірмова технологія масштабування AMD FIDELITYFX Super Resolution (аналог Nvidia DLSS), яка в деяких іграх дозволяє істотно збільшити роздільну здатність без падіння продуктивності. При цьому оптимізувати ігровий процес можна за допомогою одного з чотирьох попередньо встановлених профілів налаштувань, які дозволяють вибирати між максимальною деталізацією і швидкодією. Підтримує швидкодіючий системний інтерфейс PCI-E Gen4 x16, працює з будь-якими актуальними моделями моніторів (у тому числі 4K і 8K) і VR-гарнітурами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Купити Sapphire Radeon RX 6600 PULSE
Усі ціни 19 →Відеокарта Sapphire Radeon RX 6600 PULSE (11310-01-20G) Radeon RX 6600 PUL | 10 878 грн. |
Відеокарта Sapphire RX 6600 Pulse (11310-01-20G) 11310-01-20G | 10 999 грн. |
Sapphire SAPPHIRE Radeon RX 6600 8GB GDDR6 PULSE 11310-01-20G | 11 879 грн. |
Видеокарта Sapphire Radeon RX 6600 PULSE (11310-01-20G) 11310-01-20G | 10 234 грн. |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6600 8GB Pulse (11310-01-20G) (GDDR6, 12 | 10 147 грн. |
Може найкращий варіант у плані ціна/продуктивність/енергоспоживання Наразі ціна на неї дуже заманлива, тому зараз у неї майже тільки переваги, а саме:
- компактність; - безшумність за низького навантаження; - низьке енергоспоживання; - достатня продуктивність майже для всіх ігрів у FULL HD на високих або ультра налаштуваннях. - Потрібно трохи пошаманіти з налаштуваннями вентиляторів. Якщо нічого не налаштовувати, то влітку у мене підіймалася температура HOT SPOT до 90 градусів;
- рейтрейсинг є, але краще його не включати, бо дуже мало ігор у які можна з ним нормально пограти (хоча б на 40 FPS); - вартість, коли я її купував була на 30% вища ніж зараз (абідна:-)) Дмитро Карапищенко: користуюся Sapphire Radeon RX 6600 PULSE кілька місяців |
8 ГБ відеопам'яті GDDR6 + кеш-пам'ять AMD Infinity
Sapphire Radeon RX 6600 PULSE є двослотовою модифікацією популярної відеокарти початкового рівня від Radeon, побудованої на графічному процесорі AMD Navi 23 з 32 потужними покращеними обчислювальними блоками та кеш-пам'яттю AMD Infinity. "На борту" є 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 з класичною 128-бітною шиною для обміну даними. Підтримує програмне трасування променів та штучне масштабування (AMD FSR), проте робить це не так добре, як конкуруючі моделі NVIDIA, оснащені тензорними ядрами.
Невелика та продуктивна
Версія від Sapphire має відносно невеликі габарити (193x120x40 мм, займає 2 слоти) і не повинна викликати зайвий головний біль під час складання. Для охолодження відеоядра використовується фірмова СО Dual-X із двома вентиляторами, які підтримують інтелектуальне управління. Кожух системи охолодження виготовлений із пластику, захисна пластина на зворотному боці — металева. За традицією для серії виробник намагався заощадити на другорядних речах, тому відмовився від підсвічування, що для багатьох користувачів є скоріше перевагою, ніж недоліком. Однією з принад моделі є низьке енергоспоживання в районі 140 Вт, завдяки чому для живлення всієї системи виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю 500 Вт.
Оптимальний варіант для гри в роздільній здатності 1080p
Загальна продуктивність ядра Navi 23 та наявність 8 ГБ швидкодіючої відеопам'яті дозволяють Sapphire Radeon RX 6600 PULSE відчувати себе як риба у воді при грі з роздільною здатністю Full HD. При переході на 2K потенційному власнику доведеться трохи заморочитися з графічними налаштуваннями гри, прибираючи "важкі", але малокорисні опції на кшталт розмиття руху та постобробки частинок ультра-класу. Якщо дозволяє бюджет, то можна докинути ще $50 - 70 і взяти старшу модель Radeon RX 6600 XT з тими ж 8 ГБ відеопам'яті, шиною PCI-E 4.0 та ідентичним відеоядром, але більш високими частотами тактові GPU і пам'яті. Залежно від обраного у грі дозволу різниця у продуктивності між 6600 та 6600 XT знаходиться в районі від 14 до 22%.