Всесезонна шина Sava All Weather 185/60 R14 82H
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Sava All Weather 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 84 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava All Weather 185/60 R14 82H
Усі ціни 36 →Шина Sava ALL WEATHER 185/60 R14 82H | 2 122 грн. |
Sava ALL WEATHER 185/60 R14 82H | 2 223 грн. |
Sava All Weather (185/60R14 82H) | 2 179 грн. |
Sava ALL WEATHER 185/60 R14 82H (9019512485) | 3 890 грн. |
Sava ALL WEATHER 185/60 R14 82H | 2 197 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava All Weather 185/60 R14 82H
Ціни на Sava All Weather 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Sava All Weather 185/60 R14 82H | від 2 122 грн. | 36 пропозицій | ||
Sava All Weather 185/60 R14 84H | від 2 424 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →