Литий диск Zorat 8104 6x14/4x100 ET35 DIA67,1
від 3 299 до 4 035 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 8104 6
Характеристики
Zorat 8104 6x14/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 8104 6x14/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 8104 R14 W6 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (BP) 1001075438 | 3 456 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 8104 R14 W6 PCD4x100 ET35 DIA67.1 BP | 3 548 грн. |
Zorat Wheels 8104 6x14 4x100 ET35 DIA67.1 BP | 3 632 грн. |
ZW 8104 6,0x14/4x100 D67,1 ET35 BP | 3 493 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-8104 (R14 W6.0 PCD4x100 ET35 DIA67.1) BP | 3 866 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Схожі