Литий диск Zorat 355 6x14/4x100 ET35 DIA67,1
Відео 1Фото 4 | від 3 180 до 3 888 грн. Порівняти ціни 38 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 355 10
Характеристики
Zorat 355 6x14/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 355 6x14/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 355 R14 W6 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (R B-LP-Z/M) 1000534763 | 3 333 грн. |
Zorat Wheels 355 6x14 4x100 ET35 DIA67.1 W-LP-Z | 3 534 грн. |
ZW 355 6,0x14/4x100 D67,1 ET35 RW-LP-Z | 3 364 грн. |
ZW 355 (R14 W6.0 PCD4x100 ET35 DIA67.1) RBLPZM | 3 416 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-355 (R14 W6.0 PCD4x100 ET35 DIA67.1) (R)W-LP- | 3 724 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі