Розетка Schneider Asfora EPH4900161 сріблястий
Schneider Asfora EPH4900161 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH4900161 сріблястий
Розетка одномісна Schneider Asfora алюмінієва CAT5 + CAT3 EPH4900161 | 712 грн. |
Розетка комп'ютерна та телефон Schneider Electric Asfora Алюміній (EPH4900 | 704 грн. |
Розетка комп'ютерна + телефонна Алюміній Asfora Schneider Electric, EPH490 | 687 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH4900161
Ціни на Schneider Asfora EPH4900161 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH4900169 бронзовий | від 687 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Asfora EPH4900171 графіт | від 687 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH4900161 сріблястий | від 687 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH4900162 сірий | від 687 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →