Розетка Schneider Merten MTN2300-6035 білий
Schneider Merten MTN2300-6035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Merten MTN2300-6035
Ціни на Schneider Merten MTN2300-6035 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten MTN2300-6033 бежевий | від 482 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2300-6035 білий | від 325 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2300-6034 графіт | від 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2300-6036 сірий | від 620 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →