Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800521
Schneider Sedna SDN5800521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800521
Рамка 3-місна Schneider Sedna білий SDN5800521 | 151 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Sedna SDN5800521 | 149 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Sedna біла SDN5800521 | 151 грн. |
Потрiйна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Бiла (SDN5800521) | 149 грн. |
Рамка 3-місна Білий Sedna Schneider Electric, SDN5800521 | 146 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800521
Ціни на Schneider Sedna SDN5800521 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800568 | від 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800521 | від 146 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800570 | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800523 | від 146 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800560 | від 143 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800533 | від 176 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →