Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5810269
Schneider Asfora EPH5810269 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5810269
Усі ціни 6 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5810269 | 159 грн. |
Рамка двомісна вертикальна Schneider Asfora бронза EPH5810269 | 153 грн. |
Подвійна рамка Schneider Electric Asfora вертикальна Бронзова (EPH5810269) | 156 грн. |
Двомісна вертикальна бронза Asfora (EPH5810269) | 144 грн. |
Рамка 2-місцева вертикальна Бронза Asfora Schneider Electric, EPH5810269 | 156 грн. |
Двомісна рамка Asfora вертикальна ABS бронза [EPH5810269] Шнейдер Електрік | 159 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →