Велосипед Scott Scale 980 2021 frame M
Відео 2Фото 2 |
Scott Scale 980 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 980 2021 frame M
Усі ціни 10 →Scott Scale 980 (CN) 29 2022 (M, сірий) 280490.007 | 47 300 грн. |
Scott Scale 980 (CN) 29 2022 (M, сірий) 280490.007 | 47 300 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 980 dark grey M (162-180 см) 280490.007 | 47 429 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Scale 980 29" размер М dark grey (CN) 280490.007 | 47 429 грн. |
Велосипед Scott Scale 980 Dark Grey M (1081-280490.007) | 47 300 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Scott Scale 980 2021 frame M
Ціни на Scott Scale 980 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 980 2021 frame M | від 47 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Scott Scale 980 2021 frame S | від 47 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Scale 980 2021 frame XL | від 47 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Scott Scale 980 2021 frame XXL | від 47 300 грн. | 10 пропозицій |