Велосипед Scott Aspect 960 2021 frame L
Scott Aspect 960 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Aspect 960 2021 frame L
Усі ціни 7 →Scott Aspect 960 (CN) 29 2022 (L, червоний) 280574.008 | 27 950 грн. |
Scott Aspect 960 (CN) 29 2022 (L, червоний) 280574.008 | 27 950 грн. |
Велосипед 29" Scott Aspect 960 red L (177-186 см) 280574.008 | 25 800 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Aspect 960 29" размер L red (CN) 280574.008 | 25 800 грн. |
Велосипед Scott Aspect 960 L Red (1081-280574.008) | 25 800 грн. |
Scott Aspect 960 (CN) 29 2021 (L, сірий) 280573.008 | 27 950 грн. |
Scott Aspect 960 (CN) 29 2021 (L, сірий) 280573.008 | 27 950 грн. |
Модификації Scott Aspect 960 2021 frame L
Ціни на Scott Aspect 960 2021 frame L |
---|---|---|---|---|
Scott Aspect 960 2021 frame L | від 25 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 960 2021 frame M | від 25 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 960 2021 frame S | від 25 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 960 2021 frame XL | від 25 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 960 2021 frame XS | від 25 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Scott Aspect 960 2021 frame XXL | від 25 800 грн. | 6 пропозицій |