Велосипед Scott Scale 960 2023 frame M (286334.008)
Scott Scale 960 2023 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 960 2023 frame M
Scott Scale 960 2023 (M) 286334.008 | 74 519 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 960 orange (CN) M (162-180 см) 286334.008 | 74 519 грн. |
Модификації Scott Scale 960 2023 frame M
Ціни на Scott Scale 960 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 960 2023 frame L | від 74 519 грн. | 3 пропозиції | ||
Scott Scale 960 2023 frame M | від 74 519 грн. | 3 пропозиції |