Велосипед Scott Aspect 740 2021 frame L
Scott Aspect 740 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Aspect 740 2021 frame L
Scott Aspect 740 27,5 (CN) 2022 (L, сірий-помаранчевий) 280585.008 | 36 120 грн. |
Scott Aspect 740 27,5 (CN) 2021 (L, помаранчевий) 280586.008 | 29 400 грн. |
Велосипед 27.5" Scott Aspect 740 granite L (171-184 см) 280585.008 | 36 120 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Aspect 740 27,5" размер L granite (CN) 280585.008 | 36 120 грн. |
Scott Aspect 740 27,5 (CN) 2021 (L, помаранчевий) 280586.008 | 29 400 грн. |
Модификації Scott Aspect 740 2021 frame L
Ціни на Scott Aspect 740 2021 frame L |
---|---|---|---|---|
Scott Aspect 740 2021 frame L | від 29 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Scott Aspect 740 2021 frame M | від 29 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Scott Aspect 740 2021 frame S | від 29 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Scott Aspect 740 2021 frame XS | від 29 400 грн. | 6 пропозицій |