Велосипед Scott Genius 930 2021 frame M (280534.007)
Scott Genius 930 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Genius 930 2021 frame M
Scott Genius 930 29 (TW) 2021 (M, коричневий) 280534.007 | 189 200 грн. |
Scott Genius 930 29 (TW) 2 021 (M, коричневий) 280534.007 | 189 200 грн. |
Велосипед 29" Scott Genius 930 brown M (170-180 см) 280534.007 | 189 200 грн. |
Велосипед Scott Genius 930 (TW) M 280534.007 | 189 200 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Genius 930 Shimano 29" размер М (TW) 280534.007 | 189 200 грн. |
Відеоогляди