Велосипед Scott Scale 950 2021 frame M
Відео 16 |
Scott Scale 950 2021 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 950 2021 frame M
Scott Scale 950 29 (CN) 2021 (M, сірий) 280484.007 | 76 755 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 950 black M (162-180 см) 280484.007 | 85 785 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Scale 950 29" размер М (CN) 280484.007 | 85 785 грн. |
Велосипед Scott Scale 950 M Чорний/Коричневий (1081-280484.007) | 85 785 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scott Scale 950 2021 frame M
Ціни на Scott Scale 950 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 950 2021 frame M | від 76 755 грн. | 5 пропозицій | ||
Scott Scale 950 2021 frame S | від 76 755 грн. | 2 пропозиції |