Спальний мішок Sea To Summit Quest QuI Reg (STSAQU-1-WR)
Sea To Summit Quest QuI Reg |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Quest QuI Reg
Усі ціни 7 →Спальник Quest Qui Regular (STS AQU1-WR) | 5 577 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Quest QuI Regular STS AQU1-WR | 5 577 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuI Regular (STS AQU1 - WR) STS AQU1-WR | 5 863 грн. |
Sea To Summit Quest Qui Regular Grape Blackberry | 9 840 грн. |
Спальний мішок жіночий Sea to Summit Quest QuI (-3°C) Right Zip, Regular ( | 5 863 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuI Regular (STS AQU1-WR) | 5 863 грн. |
Жіночий спальний мішок Sea to Summit Quest QuI (3/-3°C), 170 см - Right Zi | 5 863 грн. |
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішнє коло в області грудей: 155 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 136 см
- Внутрішнє коло в області ніг: 103 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →