Жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 1 ТБ (ST1000LM049)
Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 1 ТБ |
|
Компактний і продуктивний внутрішній жорсткий диск з лінійки мобільних 2.5" HDD-накопичувачів BarraCuda Compute 2018 року. Це сімейство включає в себе шість моделей об'ємом від 500 Гб до 5 Тб, які призначені для ефективного вирішення найширшого кола завдань. Цей диск використовує підвищену швидкість обертання пластин 7200 об/хв), технологію "черепичним" магнітного запису (SMR), яка збільшує ємність накопичувача, і інноваційну систему багатопотокового кешування MTC (Multi-Ttier Cache), оптимизирующую потоки даних і підвищує загальну продуктивність.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в продуктивних ноутбуках, малогабаритних настільних ПК і системах класу HTPC. Являє собою зручне і надійне рішення для зберігання даних робочих проєктів і мультимедійного контенту. Жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 може використовуватися в якості основного (системного) накопичувача або працювати в парі з більш продуктивним SSD-диском. Завдяки скромним габаритам (висота 7 мм), низької ваги і популярного інтерфейсу SATA3, може застосовуватися для модернізації існуючих мобільних систем. Оснащений продуктивним контролером, працюючим у зв'язці з буфером збільшеного об'єму (128 Мб). Відрізняється підвищеною стійкістю до динамічних перевантажень у включеному (до 400G) і вимкненому стані (до 1000G).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 1 ТБ
Усі ціни 42 →Жесткий диск для ноутбука 2.5" 1TB Seagate (ST1000LM049) | 2 364 грн. |
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda Pro 7200rpm 128MB (ST100 | 2 427 грн. |
Жесткий диск Seagate BarraCuda Pro 1.0TB 7200rpm 128MB (ST1000LM049) ST100 | 2 545 грн. |
Жорсткий диск Seagate Barracuda Pro 1 TB (ST1000LM049) | 3 306 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro 1.0TB (ST1000LM049) | 2 175 грн. |
Кто знает, нормально ли пойдёт он как начинка в корпус от внешнего жёсткого диска с интерфейсом USB 3.0? С учётом что у usb 0.9A ток макс. без доп питания, а у этого диска 1.0 написано на корпусе?
Модификації Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049
Ціни на Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST500LM034 500 ГБ | від 1 464 грн. |
Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" ST1000LM049 1 ТБ | від 1 959 грн. | 43 пропозиції |