Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 ТБ SMR
Відео 28Фото 2 | Очікується у продажу 2 799 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 256; Частота обертання шпинделя: 5900 об/хв; |
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 ТБ SMR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 0 7 |
за 5 років уже 3й такий, 1й був на 2ТБ, через рік докупив по 4 ТБ, зараз добирати треба ще буде 2 по 6ТБ, проблем ніяких від слова взагалі, торенти цілодобово, + рендеринг відео - 35 градусів полиць але стоїть охолодження. за такі дні одні +++++ немає Alex: користуюся Seagate ST4000VX007 більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Артемий
5 червня 2020, 11:51
Не знаю для чего используется #
Можно ли его вставить в ноутбук написано что для серверных компьютеров...не знаю что это но думаю серверные это ноутбуки так вот подойдёт ли для Legion Y540?
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk ST2000VX015
Ціни на Seagate SkyHawk ST2000VX015 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 ТБ CMR | від 2 055 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 ТБ 64/5900 | від 5 209 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX009 3 ТБ 256/5400 CMR | від 3 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 ТБ 64/5900 CMR | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 ТБ 256/5900 SMR | від 3 529 грн. | 28 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 ТБ 256/5400 CMR | від 5 349 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR | від 6 005 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 ТБ 256/7200 | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 ТБ 256/7200 CMR | від 8 977 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ | від 11 760 грн. | 4 пропозиції |