Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ
Відео 28Фото 2 |
Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ
Seagate SkyHawk 10TB 3,5" (ST10000VX0004) | 11 760 грн. |
Seagate SkyHawk 10TB 3,5" (ST10000VX0004) | 12 054 грн. |
Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ | 14 585 грн. |
Seagate SkyHawk 10TB 3,5" (ST10000VX0004) | 12 348 грн. |
0 0 0 7 |
за 5 років уже 3й такий, 1й був на 2ТБ, через рік докупив по 4 ТБ, зараз добирати треба ще буде 2 по 6ТБ, проблем ніяких від слова взагалі, торенти цілодобово, + рендеринг відео - 35 градусів полиць але стоїть охолодження. за такі дні одні +++++ немає Alex: користуюся Seagate ST4000VX007 більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Артемий
5 червня 2020, 11:51
Не знаю для чего используется #
Можно ли его вставить в ноутбук написано что для серверных компьютеров...не знаю что это но думаю серверные это ноутбуки так вот подойдёт ли для Legion Y540?
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk ST10000VX0004
Ціни на Seagate SkyHawk ST10000VX0004 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 ТБ CMR | від 2 028 грн. | 55 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 ТБ 64/5900 | від 5 209 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX009 3 ТБ 256/5400 CMR | від 3 306 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 ТБ 64/5900 CMR | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 ТБ 256/5900 SMR | від 4 173 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 ТБ 256/5400 CMR | від 5 329 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR | від 6 005 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 ТБ 256/7200 | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ | від 11 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →