Блок живлення Seasonic PRIME Gold SSR-750GD
Відео 6 |
Seasonic PRIME Gold SSR-750GD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Seasonic PRIMEПорівняти в таблиці →
від 23 360 грн.
1600 Вт, 24+8+8+8 pin, 8 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 96 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 10 094 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 17 000 грн.
1600 Вт, 24+8+8+8 pin, 8 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 10 920 грн.
1300 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 12 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 16 896 грн.
1300 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 12 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 8 036 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 9 840 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 20 160 грн.
1300 Вт, 24+8+8+8 pin, 8 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 96 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 15 739 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 96 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 6 560 грн.
650 Вт, 24+8 (4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 6 965 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 12 400 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 96 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 9 799 грн.
450 Вт, 24+8 (4+4) pin, 1 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 28 999 грн.
1600 Вт, 24+8+8+8 pin, 6 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 26 999 грн.
1300 Вт, 24+8+8+8 pin, 6 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 9 184 грн.
500 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 1 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 10 565 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 10 040 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 12 років
від 9 991 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 12 років
від 6 959 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, сертифікат 80+ Gold
Відеоогляди
Seasonic Air Touch PRIME - 80+ Gold - 850W - Review
30 липня 20189 106 переглядів
Seasonic Prime AirTouch 850W 80+ Gold | I HAVE THE POWER!!!!!
30 червня 20185 364 перегляда
Seasonic SSR-750GD2 (Prime Gold 750 ) вентилятор / rattling fan
21 жовтня 2020517 переглядів
Seasonic 650w 80+ Gold Prime Ultra Unboxing & Testing
13 вересня 201912 872 перегляда
Seasonic Prime Gold problem - fan always at full speed
29 липня 20181 115 переглядів
unboxing power supply seasonic prime gold 650w 80 plus gold
4 вересня 2018980 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 199 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 87 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 6 934 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, КПД 90 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 7 462 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 7 019 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 7 052 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 2 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 87 %
від 7 007 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 11 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 93 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 5 років
від 7 068 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 848 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 12 років
від 6 699 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 9 шт, Molex 2 шт, ATX, модульний, КПД 93 %, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 6 847 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 87 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 703 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років