Блок живлення Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200
Фото 8 |
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200
Блок живлення Seasonic Vertex Px-1200 80Plus Platinum 1200W (VERTEXPX1200A | 15 170 грн. |
Seasonic Vertex Px-1200 80Plus Platinum 1200W (VERTEXPX1200ATX30PCIE50) | 14 800 грн. |
Seasonic Vertex Px-1200 80Plus Platinum 1200W (VERTEXPX1200ATX30PCIE50) | 15 170 грн. |
Seasonic Vertex Px-1200 80Plus Platinum 1200W (VERTEXPX1200ATX30PCIE50) | 15 540 грн. |
Модификації Seasonic Vertex PX
Ціни на Seasonic Vertex PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic Vertex PX Vertex PX-750 | від 8 733 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-850 | від 11 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1000 | від 12 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200 | від 14 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →