Блок живлення Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000
Фото 8 |
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000
Усі ціни 23 →Seasonic Vertex GX-1000W Gold PCIE5 (12102GXAFS) 12102GXAFS | 12 959 грн. |
Блок питания Seasonic 1000w vertex gx-1000 (12102gxafs) | 11 384 грн. |
Seasonic 1000W VERTEX GX-1000 12102GXAFS | 10 799 грн. |
Блок питания Seasonic 1000W VERTEX GX-1000 (12102GXAFS) 12102GXAFS | 10 453 грн. |
Seasonic VERTEX GX-1000 (12102GXAFS) | 10 523 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Seasonic Vertex GX
Ціни на Seasonic Vertex GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic Vertex GX Vertex GX-750 | від 7 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-850 | від 7 913 грн. | 21 пропозиція | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000 | від 9 307 грн. | 23 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200 | від 11 360 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →