Вудилище SELECT Force FRC-702L
SELECT Force FRC-702L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Force FRC-702L
Спининговое удилище Select Force FRC-702L 2.13m 3-14g Fast | 944 грн. |
Спінінг Select Force FRC-702L 2.13m 3-14g Fast (1870-31-87) | 920 грн. |
Спінінг Select Force FRC-702L 2.13m 3-14g Fast | 920 грн. |
Спінінг Select Force FRC-702L 2.13m 3-14g Fast | 943 грн. |
Спінінг Select Force FRC-702L 2.13m 3-14g Fast (1870-31-87) | 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →