Навушники
Sennheiser Adapt 135 II
Фото 6 |
Sennheiser Adapt 135 II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 135 II
Гарнітура Sennheiser/ EPOS ADAPT 135 II (1000907) | 2 329 грн. |
Навушники Epos | Sennheiser Adapt 135 II 1000907 | 2 329 грн. |
Sennheiser Adapt 135 II Mono 3.5mm (1000907) Adapt135IIMono3.5mm(1000907) | 2 319 грн. |
Компьютерная гарнитура Sennheiser Adapt 135 II (1000907) | 1 942 грн. |
Гарнитура Sennheiser EPOS ADAPT 135 II | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →