Моторне мастило Shell Helix HX7 5W-30 1 л
Shell Helix HX7 5W-30 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX7 5W-30 1 л
SHELL Helix HX7 5W-30 (1л) | 314 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 1л 5W-30 Helix HX7 SHELL, 550040292, / | 335 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX7 5W-30 1 л | 304 грн. |
Моторне мастило Shell Helix HX7 5W-30 1 л (ТОВ-У503716) | 304 грн. |
Заливаю це оливу в авто жінки. Коштує вона не дуже дорого, при цьому має необхідні допуски. У дружин пробіги невеликі возити дітей до школи та садочка чи секції, від якраз і на рік набігало 6-7 тис.км і під ці завдання ця олива диво підходить. упаковка, країна виробники, захист від підробки, спокійно ходити 6-7 тис.км в змішаному циклі мінусів поки не знайшов Романич: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Вже 3 рази заливатиму собі цю оливу, перейшов на неї з більш дорогої іншої виробника. Цю взяв тому що порекомендували як гарний бюджетний варіант і пошкодував що перейшов на неї. ціна
допуски гарна база 7-8 000км спокійно вибігає для мене поки що немає Евгений Войтович: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Заливаю це масло в Авео, останні 2 роки. Олія гарно собі зарекомендувала, рівень перевіряю десь раз на місяць, стоїть на місці. Інтервал заміни намагаюся витримувати близько 8000 кілометрів. Я не експерт тому можу оцінити це масло на тверду 4рку. виробник
присадки мінусів поки нема, сподіваюся і не буде kovalew891: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Додати відгук
Модификації Shell Helix HX7 5W-30
Ціни на Shell Helix HX7 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 5W-30 1 л | від 304 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix HX7 5W-30 4 л | від 561 грн. | 10 пропозицій |