Моторне мастило Shell Helix Ultra Racing 10W-60 5 л
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra Racing 10W-60 5 л
Моторна олива Shell Helix Ultra Racing 10W-60, 5л (74924) 74924 | 1 925 грн. |
Shell Моторна олива Shell Helix Ultra Racing 10W-60, 5л (74924) 74924 | 1 925 грн. |
Олива Shell Helix Ultra Racing 10W-60, 5л (шт.) | 2 418 грн. |
Моторна олія Shell Helix Ultra Racing 10W-60, 5л (74924) | 2 425 грн. |
Полезно знать:
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 — это полностью синтетическое масло разработанное специально для соревнования Ferrari 360 Modena Challenge.
Модификації Shell Helix Ultra Racing 10W-60
Ціни на Shell Helix Ultra Racing 10W-60 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 1 л | від 386 грн. | 7 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 4 л | від 1 478 грн. | 3 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 5 л | від 1 925 грн. | 4 пропозиції |