Котушка Shimano Stella SW-C 6000PG (STLSW6000PGC)
Відео 3 |
Shimano Stella SW-C 6000PG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Stella SW-C 6000PG
Усі ціни 14 →Катушка Shimano Stella SW-C 6000PG 13+1BB (STLSW6000PGC) | 49 390 грн. |
Котушка Shimano Stella SW-C 6000PG 13+1BB (STLSW6000PGC) | 49 390 грн. |
Котушка Shimano Stella SW-C 6000PG 13+1BB (STLSW6000PGC) STLSW6000PGC | 49 390 грн. |
Катушка Shimano Stella SW-C 6000PG 13+1BB 2266.27.63 | 49 390 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →