Котушка Shimano Stella FJ 1000 (STL1000FJ)
Shimano Stella FJ 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Stella FJ 1000
Усі ціни 20 →Катушка рыболовная Shimano Stella 1000 Fj 12+1BB 5.1:1 (2266.76.07) | 27 261 грн. |
Катушка Shimano Stella FJ 1000 12+1BB 5.1:1 (STL1000FJ) | 27 260 грн. |
Котушка Shimano Stella FJ 1000 12+1BB 5.11 (STL1000FJ) | 27 260 грн. |
Котушка Shimano Stella FJ 1000 12+1BB 5.11 (STL1000FJ) STL1000FJ | 27 260 грн. |
Котушка Shimano Stella FJ 1000 12+1BB 5.11 (STL1000FJ) STL1000FJ | 27 260 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →