Котушка Shimano Stella SW-C 8000HG (STLSW8000HGC)
Відео 3 |
Shimano Stella SW-C 8000HG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Stella SW-C 8000HG
Усі ціни 9 →Катушка Shimano Stella SW-C 8000HG 13+1BB (STLSW8000HGC) | 55 050 грн. |
Катушка Shimano Stella SW-C 8000HG 13+1BB (STLSW8000HGC) STLSW8000HGC | 55 050 грн. |
Котушка Shimano Stella SW-C 8000HG 13+1BB (STLSW8000HGC) STLSW8000HGC | 55 050 грн. |
Shimano Котушка Shimano Stella SW-C 8000HG 13+1BB (STLSW8000HGC) STLSW8000 | 55 050 грн. |
Котушка Shimano Stella 19' SW-C 8000HG 13+1BB (2266-96-28) | 53 800 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →